wtorek, 27 stycznia 2015

Kenzo L`Eau par Kenzo Wild Edition

Kolejne perfumy w poczekalni, które spędzają mi sen z powiek :)

Kenzo L`Eau par Kenzo Wild Edition - woda toaletowa.
    Perfumy, które uwielbiam, gościły już w mojej toaletce, jednak się skończyły - zaznaczę, że był to tylko tester ( bez oryginalnego opakowania i butelki)  

Jednak z miłą chęcią powróciłabym do tego zapachu. Świeże i pełne orzeźwienia perfumy na każdą okazję.    Perfumy na portalu http://wizaz.pl/ na 5 gwiazdek mają ponad 4, więc opinia jak najbardziej super.
Chociaż butelka nie robi większego szału, to co można zauważyć, że napis znajduję się w środku butelki. 

   Kenzo znane jest z perfum Kenzo Amour a także z butelki, która przykuwa uwagę to Kenzo Jungle Elefant. Nie każdy musi wiedzieć jak wyglądają takie buteleczki, a więc wstawiam Wam zdjęcia abyście mogły zobaczyć o jakich perfumach mówię. 

  • Kenzo Amour   • Kezno Jungle Elephant 


Przede wszystkim charakteryzuje je zapach kwiatowy oraz zapach cytrusów - główne akordy. W dalszej kolejności mamy owocowy, zielony a na samym końcu słodki. 
Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, bez, mięta, trzcina
nuta serca: amarylis, trzcina, lotos, pieprz, brzoskwinia
nuta bazy: wanilia, niebieski cedr, piżmo


Kenzo - paryski dom mody powstał dzięki Japończykowi Kenzo Takady, który od dziecka miał aspirację na projektanta, ponieważ projektował ubrania dla lalek. 

  Ceny wahają się,na jednym portalu znajdziemy cenę 124 zł za 50 ml, a na drugim 214 zł za tą samą pojemność. Gdzie tu rozsądek ? Nie wiem, ale trzeba po prostu szukać. 
   Osobiście uważam, że są to perfumy warte zakupu. Za swój niepowtarzalny zapach, delikatność oraz trwałość L`Eau par Kenzo Wild Edition powinny znaleźć się w kolekcji każdej kobietki, która lubi świeży, lekki i czysty zapach perfum. 
   Kenzo L`Eau par Kenzo Wild Edition najlepiej rozwija się latem, jest to bowiem zapach kwiatowo-owocowy, więc wiosna oraz lato są dla niego azylem. Perfumy są mało rozpoznawalne, ponieważ wszechobecne podróbki są mało podobne do oryginału, więc można go używać do woli i zaskakiwać innych. A czasem fajnie usłyszeć od kogoś, że ładnie się pachnie, bądź zostać zapytanym jakich perfum używasz. Wtedy z dumą możemy powiedzieć to L`Eau par Kenzo Wild Edition 
Cena perfum jak napisałam wyżej jest do przeżycia, trzeba szukać i czaić się a może znajdzie się fajna promocja. 

   


    Przybliżając markę Kenzo wracamy do moich pożądanych L`Eau par Kenzo Wild Edition

Perfumy miały swoją premierę w 2011 roku, także prawie świeżynki. 

Podsumowując jestem jak najbardziej za zakupem w najbliższym czasie Kenzo, zbliżają się moje urodziny - może byłoby to fajnym trafionym prezentem od kogoś :) 
Lubię go, chcę mieć i kupię ! :)
                                                                                       AlaMaKota


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz