piątek, 20 lutego 2015

Powiększ sobie biust - bez operacji - część 1 -

Witajcie !

    Dużo szukałam, czytałam i porównywałam, co by dać dobre informacje i potwierdzone. Wiadomo, że nie każdą kobietę stać na operację powiększającą piersi. Nie musisz jej robić, możesz zrobić to sama w domu domowymi sposobami, albo poprosić partnera. Nie będą to efekty od razu widoczne jak po operacji, ale mniej kosztowne i  bez blizn.

   Zapraszam zatem do przeczytania jeśli dotyczy Cię ten problem i chcesz chociaż spróbować poczuć się lepiej, bez dodatkowych push - up'ów. Znajdziesz tu kilka mieszanek ziołowych, kilka ćwiczeń, dobrych kremów i porad.

   MASAŻ 

Masaż piersi bardzo dobrze wpływa na kilka aspektów otóż na naturalny wzrost piersi, elastyczność i jędrność. Poprawia nie tylko wygląd piersi, ale także jego okolice. Wykonując masaż sprawisz, że Twój biust będzie wyglądał lepiej, przecież możesz poprosić o to swojego faceta. Daj się dotykać, nie dość że miłe to jeszcze pomoże Ci w zdobyciu tego czego oczekujesz - nieco większego, jędrniejszego i ładnie prezentującego się biustu. Dotykanie i masowanie, może Ci pomóc także w kontrolowaniu swojego ciała, dzięki codziennemu masowaniu, możesz sprawdzać czy wszystko w porządku, czy nie powstały guzki bądź inne zmiany skórne czy podskórne. Po prostu dwa albo i trzy w jednym. Masaż biustu zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.

MIESZANKA ZIOŁOWA 

Kobiety które wykonują masaż biustu dodatkowo wspomagają się mieszanką ziołową.

Składa się ona :

- palma sabałowa
- nasiona kopru
- kozieradka
- dziki pochrzyn
- soja
- żeń-szeń
- mniszek lekarski
- oset błogosławiony

Wymienione zioła znajdziesz w sklepach zielarskich jako napary i herbaty do picia, w aptekach jako suplementy, w drogeriach znajdziesz kosmetyki, mydła, kremy i balsamy.

ĆWICZENIA

Ćwiczenie 1
Połóż się na plecach, lekko ugnij nogi. Najlepiej, aby łokcie mogły opadać poniżej linii tułowia, można wykonywać to ćwiczenie na piłce gimnastycznej. Hantle trzymaj po obu stronach ramion, na wysokości klatki piersiowej. Podnoś ciężarki do góry jednocześnie prostując ręce, przy okazji rób wydech i wdech.

Ćwiczenie 2 
Stań twarzą do ściany w odległości około 60 cm, ręce oprzyj o ścianę na wysokości twoich ramion. Powoli zginaj ręce w łokciach i opuszczaj klatkę piersiową w kierunku ściany. Wyprostuj ręce i przywróć ciało do pierwotnej pozycji. Jeśli chcesz zwiększyć intensywność ćwiczenia, opuść swoje ciało i przytrzymaj je w tej pozycji przez 10 – 15 sekund, a następnie powróć do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 3
Pompki – połóż się na brzuchu, oprzyj się o podłogę na dłoniach i palcach u stóp. Trzymaj ręce wyprostowane, dłonie powinny znajdować się nieco niżej linii ramion. Zegnij ręce w łokciach, opuść się na nich tak nisko, jak tylko dasz radę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Jeśli ta wersja ćwiczenia jest dla ciebie zbyt trudna, spróbuj oprzeć swoje ciało na kolanach zamiast na palcach u stóp.


Kochane jeśli będziecie ciekawe jak działają kremy i inne mazidła na poprawienie wyglądu waszego biustu - to zapraszam niebawem na kolejna część. 


Tymczasem muszę odpocząć, zregenerować siły.


"W życiu chodzi o to, aby uczyć się tak, by inni nie spostrzegali, że się człowiek uczy. "
Winston Churchill
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz